close Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Marka High Typa powstała w 2008 roku jako brend firmy Hewen. Od początku swojego istnienia byliśmy firmą rodzinną i wszystkie najważniejsze stanowiska pełniły bliskie sobie osoby. Lata mijały a firma przechodziła wiele rewolucji i udoskonaleń.

Obecnie możemy pochwalić się doświadczonym zespołem fachowców oraz w pełni wyposażonym zakładem produkcyjnym, który mimo wszystko cały czas rozwijamy i udoskonalamy.

Stworzenie projektu i kroju, przygotowanie produkcji, druk i odszycie a także kontrola jakości i spakowanie odbywa się w naszym zakładzie w Nowej Soli, województwo Lubuskie.

 

Od samego początku stawialiśmy na jakość naszych wyrobów dlatego współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami materiałów i akcesoriów szwalniczych. Codzienna współpraca z wieloma zawodnikami i trenerami oraz nasze zamiłowanie do sportu owocuje tym, że tworzymy odzież dającą komfort nawet w najbardziej wyczerpującym treningu.

Dowodem na to są dziesiątki stałych współpracy podwykonawczych, setki zadowolonych klubów, tysiące zadowolonych klientów detalicznych i setki tysięcy wyprodukowanych produktów.

Po 10 latach działalności, w wyniku rozwoju naszej firmy, wyodrębniła się z niej spółka o nazwie HighType Sp. Z o.o.

 

High Type Sport Wear

HighType Sp. Z o.o.

ul. Ołbińska 3/1a, 50-237 Wrocław

NIP 8982226789, KRS 0000654305 , REGON 366149655